İşlemin gerçekleşmesi sinein bir adet bileğil yekten bir araba hekimin tasdikı gerekir ve afiyet oturmuş raporuna ister duyulur. Hamilelik süresince takip edeni yapılan bebeğin sakatlık evet da his ritimlerinin olmadığı kesinleştiği üzere durumlarda terapotik kazıma (otama lakinçlı) uygulanır. İşleme geçilmeden önce USG ile hamilelik durumunun ve rahim (uterus) dışındaki yerleşim durumu gözlenir. Kazıma maslahatlemi sırasında Genel anestezi evet da Lokal anestezi uygulanır. Erkek Genel anesteziye düzenınacak ise iş öncesi 4 zaman denli oral alımı durdurulur.

Hastanın uygulanan ilk kazımaı ise evet da önceden örgülmış sezaryen ile doğumu varsa Genel anestezi ile kazıma örgülır. Sade kişinin geçmişte yaptırmış olduğu kürtajları varsa evet da olağan tevellüt eylemi gerçekleştirilmiş ise Lokal anestezi örgülabilir. Lokal anestezi Duyum yitimi uzmanları tarafından serviks bölgesi özel ilaçlar ile uyuşturulur. Genel anestezi ise İntra Venöz (ıv) kez ile ilaç uygulanarak Duyum yitimi uzamanı tarafından örgülır. İşlem öncesinde Jinekolojik Yoklama ve rahim (uterus) örgüsı bileğerlendirilmelidir. İşlem 5 ila 15 an denli sürer. Lokal anestezi ile 15 an denli, Genel anestezi ile 30 an denli sonrasında nefer nesil platformına gönderilebilir. Analjezik (ağrı stoper), antibiyotik, Kanamayı azaltmak lakinçlı Hekim tarafından ilaçlar önerilir. Önerilere uyulması istenir. Bir hafta sonrasında nefer Denetçi lakinçlı gene gelmelidir.

İstenmeyen gebelikler (hamilelik) sonlandırılmak istendiğinde kazımaın son sayı tarihi itibarıyla meşru olduğu ülkelerde farklı sınırlar vardır. Bu duruma meşru boşaltma evet da kazıma denilmektedir. Yasalar ile alakalı bu iş yalnızca elkızı tevellüt uzmanlarının yetkisi şeşndadır. İşlem hekim ve rahatsız arasında bilinmeyen kalmaktadır. Gebede tehlikeli bir maraz bulunan ise ve yüklü kalma durumu nefer sinein riziko oluşturuyor ise evet da hamilelik süresince zararlı olan safi kendisinin kullanmakta zaruri kılındığı ilaçlar var ise kişiye terapotik kazıma (otama lakinçlı kazıma) uygulanır.

https://www.kurtajklinigiantalya.com/

Antalya Kürtaj

Antalya Kürtaj Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir