Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini geliştirmeye kayırıcıış, dünya üzerinde belli alanlarda ülkemizi oyun etmesiyle öne çıhun bir Marifet Eşı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak tenha başına öne çıhun en cesim oranda ilaç içerik patentinin kazanç sahibidir. Bu zamana kadar yapmış oldukları buluşlar ve ilaç kesimünde çoğu cesim adımlarıyla öne çıhun Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çtuzakışmak istediği yerı mübalağa etmek talip Alkoçlar, meyanğı Metehan Yeşil ile alay malay kurmuş oldukları Ar-Ge adlı izlenceın umumi reis beyıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Geliştirme Bölgeleri Kanunu’na için insanoğlunun olgun kepezarcığının birlikte farklı etkenleri birleştirerek açık artırma çtuzakışmaları sürdüren ve gelişen teknolojiyi kullanarak sistemli bir sentetik zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Yalnızca Ar-Ge projesiyle sınırlanmak istemeyen saksıarı medlulında ülkesini kadimî oyun fail Alkoçlar, bu zamana kadar yaptığı buluş belgesi saksıvuruları ile bile meşhurdur. 143 sayı saksıvurulmuş ve 280’den bir tomar beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bu tarz şeylerin birlikte ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT doğrusu müstacel gelişen olaylarda hızlı sonuç tuzakınmasını sağlayan testler geliştirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Abdübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Yılın Genç Marifet Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu marifet insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle alay malay yine bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Alanında daha çok sadık bir spesiyalist olmasıyla alay malay kimsenin başkalık edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda cesim bir öneme sahip olan Alkoçlar, Cihan çapında durum edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk nöbet güruhlen flavonol glikozit esaslı çıkmak üzere antiviral bileşenin mucididir. Bunun tasdikını ise T.C Gıda, Kültür ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu bileşke tam olarak 21 kıta bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise umum beyninde en çok buluş belgesi saksıvurusunu yaparak Türk Buluş belgesi Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Yılın Marifet Eşı Ödülü’’ kendisine mevdutir.
Yaptığı çtuzakışmalarla insaniyet geçmişine faydasını hiç fire etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı yapısı yardımıyla görklü teamüllere her sene imza atmayı nailtır. Yeri geldiği zamanda kötü skorlar elde etse bile katiyen çtuzakışmalarından vazgeçmemiş kadimî olarak kendisini Marifet dünyasına göstermeyi nailtır. Özellikle kanser terapilerine müteveccih yaptığı nörojenez miyojenez alay malay çıkmak üzere sağaltma yönünde geliştirdiği bileşkeleri keşfederek insaniyet geçmişine cesim bir katkıı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde sert bilinmese bile bazı kıymetli molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek yağdırmak icabında PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen henüz zahmetlilü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının kıymeti ise kestirmece olarak 3 Milyon Dolardır. Yalnızca aşina şeylerin üzerinde çtuzakışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çtuzakışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çtuzakışmalarla Sierra Leone adlı devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ adlı yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde mevcut birkaç vatandaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu ahacık bile sükselı olmuşdolaşma. Hiçbir kötü (cephe hüküm) özelliği sıfır bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile henüz sonrasında ise 25’e yaklaşan ülkede izinı münfailtır. Bilcümle çtuzakışmalarına tam odak çtuzakışan Ar-Ge yetkilileri bu süreçten bile sükselı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar ancak Ar-Ge projesiyle ülkemizde henüz çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde bile birşu denli şirketin şirket ve kurucu kadrosunda durum almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma adlı ilaç şirketinin Hissedar Sahibi ve Teknolojiden mesul reis beyıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve envestisman ara bulucuyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesul reis beyıdır.
Kuzey Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Ser Avanesıdır.
Belçika’da mevcut HC Pharma adlı bir Eczanenin Dümen Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce buluş belgesi ve geliştirdiği onlarca bileşkenin birlikte insanoğluna yarayacak teamüller üretmeyi savsaklama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna müteveccih geliştirdiği 19 PGE-1 mRNA adlı formülasyonu vardır. Özellikle yevmi hayatta cepheıkların geçmesi için belli bir saatı beklesek bile bazenları lafıcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem bile içerisinden zorlamasız bir şekilde sağaltma edebilmek için bu kullanılıyor. Antrparantez eşeysel teamüllev bozukluğunu da sağaltma geçirmek için kullanılmaktadır. Yalnızca bununla kalmamış hınçe karşı mukavemetli ve zahmetlilü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere sahip olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin adlı buluş belgesi saksıvurularının 2000 adetine yaklaşanın kazanç sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı teamülleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet evet. Bu yüzden onun süksesını çekemeyen insanoğlu haklarını kendilerine çekmeye çtuzakışsalar da Alkoçlar her saat kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise bazı mevzularda hala yasal haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını yüz uzun kesiksiz kapanmalara ve sosyal yaşamdan uzak zaruri mekân istirahatlarine sunulan mütebaki dünya toplumlarında birşu denli alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir çaba kazanmış durumda.

Mevzuyla alakalı görüşünü beyan fail Spektral Holding Dümen Oturmuş Eşreis beyı Erdal Can Alkoçlar bu devre ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı ıztırari olarak artması özellikle şahsi enformatik ve teknolojik aparey inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Henüz önce gerek ilaç, gerek mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu gelişmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, daha çok alakalı sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz yerine yapılabilecek en esaslı katkı, inovasyonu umumi anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna kadar desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz yardımıyla son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine katkısızlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç kesimünün önde mevrut adı olarak öne çıkmaktadır. Marifet Eşı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine cesim miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Kuzey Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge ve buna nüsha çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz yerine da cesim gelişmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Envestisman Ar-Ge Şirketinin kurucu meyanğıdır ve aynı zamanda reis beyıdır. Ülkemizde durum yer başka marifet adamlarından henüz çok öne çıkmasının sebebi ise çok cesim bir oranda farmasötik bileşen patentinin kazanç sahibi olması ve saksıvurusunu ilk yapan erkek olmasıdır. 2010 senesinden bu yana kadar yaptığı girizgâhimler ve bulduğu molekülleri umumi olarak insanlığın baz ammaçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle kanser yerında çtuzakışmalarını kadimî koskocamanleterek kadimî faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile birşu denli kere Türkiye Yılın Marifet Eşı ödülüne layık görülmüştür. Yalnızca ülkemizde bileğil memleket haricinde doğrusu küresel anlamda da birşu denli ödülleri alarak bulduğu farklı dermanların mukabillığını almıştır. Meyanğı olan Metehan Yeşil ile alay malay görklü teamüllere imza atmaya devam fail Alkoçlar, çtuzakışmalarını kendi şirketi üzerinde halletmeye devam ediyor. Ülkemiz için yararlı olmasını düşündüğü dermanlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı teamüle yarayacak dermanları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kabil bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme mevrut blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kabil kavramlar birşu denli farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken nüsha faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye saksıladı.

Ülkemizde faaliyet gösteren ve bu alanda çtuzakışmaları mevcut Spektral Envestisman Bankası Eş Serı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir katma porte yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik yerındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok yaklaşan zamanda ülkenin doğusunda durum yer bir değerli sahası ile alay malay saksılatacağız.” şeklinde paylaşımda bulunmuş oldu.

Kripto varlıklardaki bedel bileğteamülikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir envestisman aracı olarak kalmasını katkısızlamanın yolunun durağan porte yahut miktara sahip “Stablecoin”lerden geçtiğini belirten Spektral Envestisman Bankası Ser Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Küme’a bağımlı eroin ruhsatları ile katkısızlanabileceğine uyanıklık çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Küme eroin ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak yasal alt yapısı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı katkısızlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile alakalı bile olgun veren Yeşil şu açıklamalarda bulunmuş oldu: “Yeni hisse modülü(staking) projemize sürekliî güvence olarak teamültiraklerimizden Küçük asya Kalsit AŞ’nin kalsit işletme izinını da vereceğiz. İzmir 6. Kâr Mahkemesi’nin 2021/66 sayılı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon avro değerinde bir fen güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Yazanak No.akarsu ve 18.06.2020 neşriyat tarihi ile düzenlenen Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası çıkmak üzere dü endüstriyel hammadde eroin sahasını aldığını duyurdu.

Şirketten meydana getirilen hatlı açıklamada gözlerine durum verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Sıhhatli Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye cesim katma porte sağlama potansiyeline sahip bulunduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve çav yalıtımı mukteza olan alanlarda kullanılacak olan malzeme bulunduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Gelgelını gerçekleştirdiğimiz pomza eroin sahasının ise natürel malzeme yapısındaki vahiluklar yardımıyla ali derecede ısı ve çav yalıtımı özelliklerine sahip. Bu özelliği yardımıyla kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan ali oranlarda yalıtım katkısızlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulunmuş oldu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi bölüt yeryüzü planları bulunduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili eroin sahalarının meyan vadede CRIRSCO kriterlerine normal rezerv sabitleme raporları düzenlenerek bölüt yeryüzüı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada durum yer ayrıntılara için üste, TBY Holding sabık ay İnovasyon Direktörü Alkoçlar gözetiminde Alman Dirimlik Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, sabık günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle enerji tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir