Halılar, evlerimizdeki zeminleri kaplamak için kullanılan bir üründür. Halılar, evlerimizdeki dekorasyonun temelidir ve seçiminde özen gösterilmelidir. Halılar hatta asayiş açısından da önemlidir. Özellikle çocuklar ve evetşlılar için halılar kayma ve düşme risklerini azaltır ve adımlarımıza tampon görevi yapar. Hatta halılar ses yalıtımı da esenlayarak konforu arttırır.

Artemis Halı, kalite, üretim teknolojisi, modern tasarımlar ve ürün standartları ile şef markalar arasında zemin almaktadır. Koleksiyonlarında natürel elyaflardan strüktürlmış, yıkanmış ve ütülenmiş ürün grupları zemin almaktadır. Artemis Halılar ve modelleri yönlü hediye fırsatlarıyla e-halicim’da bulunabilir.

Elexus Halı, Gaziantep’te kâin bir halı markasıdır. Elexus Halı, çağdaş tasarımları ve gelenekselden ilham vadi yenilikçi modelleri ile ön plana çıkıyor. Markanın halı çeşitlerinde gelişmiş yapı teknikleri ve takatlü güzel duyu yapı kadar üstün gereç kalitesi de öne çıkıyor. Saf bambu iplikleri sebebiyle antibakteriyel özellik haiz halı modelleri de bulunuyor.

Sisal halı, agave sisalana adı maruz kaktüsün yapraklarından meydana getirilen natürel elyaf halı seçeneğidir. Sisal halılar lateks taban üstüne dokunmuş 100% natürel bitki liflerinden oluşur. Sisal malzemesi, doğası gereği anti-statik, anti-bakteriyel, ses emici, aleve dayanıklı ve elastiktir. Bu özellikleri onu mefkûre bir yeryüzü kaplama malzemesi yapar.

Sanat halı, hayat alanlarının tasar çizimını kusursuzlaştıran, mekâna ruhunu veren, dekorasyonun mesture ve yetenekli parçalarıdır. Perdeler düşeyde, halılar da yatayda en geniş yüzeyi kaplayarak, evinizin umumi kurgusunda önemli gösteriş üstlenir. Sanat halıları, evinize nitelik ve kıpırdaklık katmanın kanatı esna zemindeki sesleri de emerler. Sanat halıları farklı malzemelerden üretilebilirler ve farklı desenlerde olabilirler.

Dolce Vita Halı, halı ve yolluklar, hayatın her vadiında bulundukları yere şık görünen kazandıran eşyalardandır. Dolce Vita halı bu mevzuda birinci sınıf ürünleri ile kullanıcıların her çağ beğenisini kulaklıır. Dolcevita halı markası desenlerinde ve kalitelerinde bilindik halı modellerini ve tarzlarını unutturacak farklı hayaller ve ortamlar hülya etmeniz ve bu ortamları tasarlarken kilit gösteriş üstlenecek ürünler hazırlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir