Heets, elektronik sigara yahut IQOS takımı kullanılan bir tütün ürünüdür. Bir IQOS cihazında ısıtılmış tütün yer almış olduğundan, sigaraya benzemekle birlikte, geleneksel sigaralardan değişikdır. Heets, tütün yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza dolaysız konulabilen önemsiz parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara cihazında ısıtılır ve bu sayede duman adına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, geleneksel sigaralardaki üzere yanma ustalıklemi gerçekleştirmezler. IQOS takımı kullanan eşhas yürekin bir alternatif olarak maruz Heets, temelı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın kabul etmek yürekin belirli yaş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya güruhlen bir tütün ürünüdür. PMI, dünya genelinde en büyük tütün şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 senesinde tanılamatmıştır. Heets’in amacı, sigara içme alışkatilklarını değişmek ve insanların daha az zararlı bir seçenek https://sigaramiz10.com/heets takdim etmek yürekin geleneksel sigaraların adına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine reva olanı seçebilirler. Lezzetler arasında mentol, nane, çikolata, vanilya üzere seçenekler bulunabilir. Hassaten, nikotin miktarları da tefavüt gösterir ve kullanıcının tercihine rabıtalı olarak seçilebilir.

IQOS takımı, Heets kullanmaı yürekin mutasavvertır. Aygıt, tütünü 350°C’ye derece ısıtır ve bu sayede Heets’in yürekindeki tütün özlerinin buharlaşmasını sağlamlar. Bu iş, tütünün yanması adına, buharlaşması sebebiyle açığa çıkan kimyasalların azaltılmasına yardımcı evet. Bu nedenle, IQOS takımı ve Heets ürünleri, geleneksel sigaralara bakarak daha az zararlı olarak ikrar edilirler.

Heets ürünleri, temelı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın kabul etmek yürekin belirli yaş sınırlamaları bulunabilir. Hassaten, kullanmaı da lokal yasalara merbutdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunmuş olduğunuz ülkenin müntesip legal düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in geleneksel sigaralardan daha az zararlı başüstüneğu iddiası, PMI tarafından meydana getirilen araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Ancak, ürünün haydi haydi heets kullanmaı sebebiyle, temelı uzmanlar tarafından elektronik sigara üzere sair tütün ürünleri üzere bağımlılık mimaricı olabileceği dair ikazlar mimarilmaktadır.

Heets’in piyasaya güruhlmesi, dünya genelinde çeşitli tartışmalara niye olmuştur. Temelı mizaç örgütleri, Heets üzere tütün ürünleri üzerine endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, sadır emrazı ve sair mizaç problemlerine niye olabileceğinden endişe etmektedirler. Hassaten, tütün ürünlerinin körpeler üzerindeki tesirleri bile dil kavgası konusu olmuştur.

Bununla birlikte, temelı uzmanlar, Heets ürünlerinin geleneksel sigaralara bakarak daha az zararlı olduğunu ve sigara terk yuğrunda bir adım olabileceğini savunmaktadırlar. Temelı ülkeler, Heets üzere ısıtılmış tütün ürünlerini geleneksel sigaralara alternatif olarak tanılamamlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çalışan eşhas yürekin yeğleme edilebilecek bir seçenek olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in geleneksel sigaralara bakarak daha az zararlı başüstüneğu iddiası halen dil kavgası konusu olsa da, ürünün kullanmaı gittikçe yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, tütün mamulleri yasalarına reva şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki legal düzenlemelere ve mizaç önerilerine reva şekilde kullanmalıdırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir