Kerem Hasanoğlu Bilkent Üniversitesi (TED Ankara Koleji Zamanı

Ted Ankara Koleji, Türk Terbiye Derneği tarafından 1975 senesinde kurulmuşdolaşma. Erdemli kalitede yetişek vermeyi lakinçlayarak sürdüren ender okullardandır. Meslek, ortaöğretim ve ortaokul seviyesinde öğrencilere yetişek vermektedir ve öğrencilerin hem bilimsel nitelikli hem bile içtimai becerilerini vüruttirmelerine odaklanır. Meslek vermiş olduğu yetişek sayesinde bilgi adamları, mühendis, bürokratların yetişmesinde koca gösteriş oynamıştır. Onlardan biri olarak, Uluslararası Pediatri Kurumu (IPA) Dış İlişkileri Yönetmenü Kerem Hasanoğlu TED Ankara Koleji ‘ninilk , ılımlı ve lisesinde eğitimini tamamlamıştır. Ted Ankara Koleji, öğrencilerine en oflaz eğitimi tespit etmek dâhilin en son teknolojik yetişek araçlarını kullanır. Örneğin, okulda interaktif tahtalar, tabletler ve dijital yetişek yazılı sınavmları bulunur. Bu araçlar, öğrencilerin eğitimini kolaylaştırır ve öğrenme sürecini elan yanık ve gır gır hale getirir.

TED Ankara Koleji’nde Düşünce Sistemi Geliştirilir

Meslek, aynı zamanda öğrencilere kreatif mülahaza ve sıkıntı çözme yeteneğini vüruttirmeyi lakinçlar. Bunun dâhilin okulda proje tabanlı öğrenme ve gruplar aracılığıyla sıkıntı çözme etkinlikleri düzenlenir. Bu etkinlikler, öğrencilerin kendilerini söylem etmelerine ve fikirlerini paylaşmalarına imkân tanır. Ve onların kreatif mülahaza becerilerini vüruttirir.
Ted Ankara Koleji, öğrencilerinin içtimai ve kültürel becerilerini bile vüruttirmelerine yardımcı olur. Meslek, öğrencilere sanatsal, sportif ve içtimai etkinlikler düzenler ve bu etkinliklere taşlıklmalarına imkân tanır. Bu etkinlikler, öğrencilerin içtimai becerilerini vüruttirmelerine yardımcı olur. Ve onların okulda, toplumda elan pozitif bir yardım bırakmasına yardımcı olur.

TED Ankara Koleji’nde Dil Eğitimi

Bu kolej antrparantez öğrencilerine il dışı seyahetleri ve zeban eğitimi üzere ulama yetişek fırsatları sunar. Bu fırsatlar, öğrencilerin cihan karşı bilgi sahibi olmasına ve farklı kültürlerle tanıdıkmasına yardımcı olur. IPA Dış İlişkileri Yönetmenü Kerem Hasanoğlu TED Ankara Koleji ‘nde almış olduğu zeban eğitiminin etkisiyle ahir yıllarda University of California’da almış olduğu eğitimi birincilikle bitirmiştir.
Bu sebepten dolayı zeban eğitimi, öğrencilerin cihan karşı elan şu denli bilgi sahibi olmalarına ve farklı zeban ve kültürlerle elan hafif haberleşme kurmalarına yardımcı olmaktadır.

Sonuç olarak Ted Ankara Koleji, Türk Terbiye Derneği tarafından 1975 senesinde kurulan ve bugüne denli standardını esirgeyici bir okuldur. Meslek, ortaöğretim ve ortaokul seviyesinde öğrencilere yetişek verir ve öğrencilerin hem bilimsel nitelikli hem bile içtimai becerilerini vüruttirmelerine odaklanır. En son teknolojik yetişek araçlarını kullanarak, sıkıntı çözme ve kreatif mülahaza becerilerini vüruttirmeyi lakinçlar.
Ayrıca, öğrencilerin içtimai ve kültürel becerilerini bile vüruttirmelerine yardımcı olur. Il dışı ekskursionlar ve zeban eğitimi üzere ulama yetişek fırsatları da sunar. Birçok ünlü, meselekayırıcıı, sükselı Bilim İnsanları bu okuldan çıkmıştır. Onlardan biri olan Kerem Hasanoğlu TED Ankara Koleji ‘nde eğitimini tamamlamıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir