İnsanların yaşadıkları özel andaçlarını, uzmanlık alanlarıyla karşıtlarına çısoy kabiliyetlerini paylaşmalarını, ihtiyaç olduğunu düşündükleri bir alanda yahut doğruca olarak şahsi isteklerini tatmin buyurmak bâtınin kullandıkları web sitelere blog denilmektedir. Bu bap hakkında henüz detaylı bir şekilde olgun kaplamak içiş blog nedir adlı ovamı okuyabilirsiniz.

# Serlamadan önce dakika kaybetmemeniz hesabına blog harismadan önce adlı ovamı okumanızı öneririm. “Sitemin ismi ne olmalı henüz onu da bilmiyorum” diyenler bâtınin bile blog kişi önerileri yahut domain önerileri ovam tam size için.

Hasetmüzde blog mevzuları; kişilerin uzmanlık alanları, inceleme yetenekleri gibi belli bir amaçta ovalabileceği gibi; her sektörden yahut her fikirden beş altı toparlayarak da website tekvin etmek mümkündür.

şu demek oluyor ki bir tarih teknoloji konusunda olgun sunulurken; gayrı tarih, siyasetle ilgili paylaşımları blog derunğinize onat bir şekilde yapabilirsiniz. Bir tarih gitar çderç konusunda videoteyp ve ışıkğraflı yayınlar yaparken; bir sonraki tarih dürüstıllı telefon incelemesi yapabilirsiniz. Veya blogunuzu harisarak ürünler satabilirsiniz.

Blog Oluşturma Ne Kadar Hengâmımı Tuzakır?
Website düzenlemek 2022 tarihinden itibaren artık çok kolaylaştı. Yalnızca 25 dakikada sıfır olgun ile sizinde blogacmak.com gibi bir siteniz olur. Bu konuda henüz detaylı bir şekilde olgun kaplamak bâtınin elbette blog açılır ovamı okumanızı öneririm.

blog düzenlemek dakika almaz
Zamanınızı algı nazar boncuğu şey domain adınızı ve tasar çizimınızı seçmek olacaktır. Eğer kafanızda esasen bir domain (alan adı) var ise o dakika önemlice anlamda teamüliniz hızlandı diyebilirim.

Bir web sitesi harismaktan öte blogun bâtınine okuyucunun sevilmiş olduğu ovaları kaydetmek, bu ovalara özgün videoteyp ve resimler ayırmak henüz uzun dakika alacaktır. Gerçi sadece 10-15 dakikada makale ovap yayınlayanlar da var. şu demek oluyor ki bu süreyi ayarlamakta size kalmış gerçekte.

Ne Kadara Finans Evet?
Bu teamüle temellamadan önce eminim aklınızdaki sorulardan biri “Bir web sitesi düzenlemek bâtınin çok dünyalık harcayacak mıyım?” dır.

blog düzenlemek kaç dünyalık
Karşılık “Hayır” Web sitesi düzenlemek bâtınin kesinkes öyle koca miktarlarda dünyalık harcamanıza lazım yasak. Siteyi kendiniz harisacağınız bâtınin tasar çizim ve kurulum maliyetlerini ödemiyorsunuz. Normalde piyasada 700-800 TL den kötüya bünyelmayan bu hizmetin gerçekte maliyeti 1 salname $20-25.

Yalnızca domain ve hosting bâtınin bir ücret ödeyeceksiniz. O da toplamda $22 gibi bir miktar tutacak. şu demek oluyor ki maaş sadece $1-2 ödeyerek sitenizi harismış olacaksınız. Bunun bâtınin Hostinger‘in kampanyasından faydalanacağız. Bizlere salname 20-25 Dolar gibi bir rakama doğacak. Nite mı? Burdan devam…

Blog Aç Fakat Ne?
Gerçekte bunun bir çok nedeni olur, ancak en popülerleri:

Evden dünyalık edinme bâtınin site düzenlemek : Türkiye’bile bir çok blogger genel ağ üzerinden blog yazarak dünyalık kazanmak bâtınin web sitelerini kullanıyor. Yalnızca part-time bir iş olarak bileğil, bazenları bu hikâyeı tam zamanlı bir iş olarak görüyorlar. Özellikle internetten dünyalık edinme konusunda en âlâ yöntemlerden biri site düşünmek ve site harismaktır.
1 yol öğren 1000 yol yap : Bir su blog elbette açılır öğrendikten sonrasında arkadaşınıza, dostunuza, mahelledeki rastgele bir iş yeri sahibine bloglar (siteler) açıp, bu teamüli kendiniz bâtınin bir dünyalık edinme yolu haline getirebilirsiniz.
Kendini söyleyiş buyurmak bâtınin : Yalnızca blog kaydetmek, kendi duygularını temelkaları ile onaylamak bâtınin blog harisanlarda var. Ayrıca bu eşhas bazı öyle pop oluyorlar ki on binlerce can tarafından siteleri takip ediliyor.
Varolan teamülinizi geliştirmek bâtınin : Blogları şahsi ve kurumsal olarak ikiye ayırabiliriz. Kurumsal sitelerde firmalar çok az maliyetle detaylı bir şekilde yazdıkları bâtınerikler ile çok henüz ziyade kitleye ulaşırlar.
Blogger cereyan etmek bâtınin. “Blogger” doğrusu blog sahibi kimesne kelimesi son günlerde içtimai medya kompradorlığı ile yayıldığından çok pop bir fehva oldu. Bu eşhas bazı hayatlarını bazı ürün incelemelerini sayfalarında yayınlıyor ve acayip adetda bir hayran kitlesine sahip olabiliyorlar. Bir çok bloggerın bu teamüllerden koca reklam gelirleri elde ettikleri ortada.
Bunlar kifayetli gelmediyse site düşünmek bâtınin 10 niçin ovama da bir bakın derim.

website kurma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir