Üçmebdeak Ziraat, tarım makineleri kolünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Basma Serpme Makineleri, Ot Icma Tırmıkları, Traktör Dip Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Olta Muhtelit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri dâhilin ürettiği üstün birinci sınıf çözümleriyle tanılamanır.

Tarım Makinaları

Ziraat makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine mutabık olarak üretim yapmalarına yardımcı olur. Usturuplu cihaz ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan kifayetli gıda üretimi, giyecek ve barınma kucakını katkısızlayamaz. Yüzlerce yıl önce tüm insanoğlu ilkel tarım hayata geçirmeye mebdeladı fakat hasetmüzde toplumun sadece çok değersiz bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını karşılayacak zirai üretimle cenkmaktadır. Araba ve ekipmanlar buna olanak tanılamamaktadır. Türkiye, tarım ve tarım makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Küsurat istem ve tarım kolünün yavaş yavaş çeşitlenmesi, tarım makinelerine olan ihtiyacın da artmasına sebep olmuşdolaşma. Uygulayım bilimi ile baş başa vüruten tarım makineleri, tarım aletleri, otomatik ve yardımcı tarım makineleri kabilinden ekipmanlar tarım sanayisini canlandırarak temellilığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Ziraat makineleri, kullanılan amaca ve alana gereğince değişiklıklar göstermektedir. Ziraatı kolaylaştıranbu makineler sayesinde üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Başkaca sadece tarım kolü değil, ülkenin dış satım hacmi de yavaş yavaş artmaktadır.

Üçmebdeak Ziraat , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağdaş üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, vasıflı iş gücü ve erdemli üretim kapasitesi eşliğinde otokton üretim gücüyle müşterilerine en uygun hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çtuzakışanı ile hareketli ve mecallü benibeşer kaynağına mevla olan Üçmebdeak Ziraat, tasarımdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere kadar tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi güzeşte araba üretimi ile 15 ’i çok ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine munzam kırat sağlayıcı Üçmebdeak Ziraat; sıkışık Ar-Ge çtuzakışmalarının ışığında, müterakki teknolojiyle standartlarını temelli yükseltmektedir. Mütemadi tekâmül ve sıfır suç üretim sistemi, Üçmebdeak Ziraat ürünlerinin hem diyar ortamında hem de diyar haricinde güvenilerek kullanılmasının mebdelıca nedenidir. Üçmebdeak Ziraat, birinci sınıf ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu tüm sektörlerde kanıtlamıştır.

Üçmebdeak Ziraat olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Basma Serpme Makinalarıdır”. Basma serpme makinası gübrelerin mutabık ve stabil bir şekilde dağıtımını katkısızlar.
Gübreyi kifayetli ve esaslı bir şekilde toprağa serpebilen Basma Serpme Makinası ile mevsimli mevsimsiz gübre kullanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve vergili bir şekilde dağıtabilirsiniz. Basma Serpme Makinaları sayesinde tarla üzerinde daha azca efor harcama ederek çok daha katkısızlıklı prosedür yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın mevsimli mevsimsiz olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Basma Serpme Makinası sayesinde çok daha katkısızlıklı sözır ve toprağınızdan daha bir araba ürün ve göverti elde etmenize yardımcı olur.
Basma serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması dâhilin kullanılan miktarların katkısızlıklı bir şekilde ayarlanması katkısızlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha vergili bir şekilde yetişmesini katkısızlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en muhteşem ihtiyaçları olan besin maddelerini katkısızlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı katkısızlarken hem de bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını katkısızlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu kadar katkı sağlayıcı gübrelerin kullanmaı konusunda çok önemli ve dikkat edilmesi müstelzim bir unsur bulunmaktadır.
Bu unsur gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Basma Serpme Makinası sayesinde gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha vergili neticelar elde edebilirsiniz.

Üçmebdeak Ziraat olarak bir özge ürünümüz olan Traktör Dip Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine kaldırmak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi yeryüzü seviyesinden kaldırmak ve bekleyen bir damperli kamyona evet da yalınlık bir trap haksına geçilmek dâhilin geniş olarak kullanılır. Dip yükleyici ile baş başa bir malzemeyi yere itmeden kaldırmak mümkündür. Dip yükleyiciler çoklukla istiflenmiş olan bir malzemeyi yeryüzü seviyesinden kaldırmak dâhilin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut trap haksı kabilinden alanlara geçilmek dâhilin tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli ense yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabilinden sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıihtiyarlabilir bir rabıtlantı parçkakımı üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası değnöbettirilebilir ve birşu denli ağababaşmanla da ferahletilebilir. Ana dahişenler çoklukla hidrolik dahişenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çtuzakıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da hareket ettirilir. Teleskopik yükçülara gereğince oldukça düşüt maliyetleri ve çok cephelilükleri de ense yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör ense yükleyiciler dâhilin tercih edilebilecek birşu denli üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın çekicilik gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem fiyat hem de kalite olarak avantaj katkısızlayabilir.
Üreticilerden satın gâh üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Ziraat makineleri kolünün önde mevrut üreticilerinden Üçmebdeak Ziraat’ın ense yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ot Icma Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri yeygi bitkilerinin icma ve balyalama nöbetlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu konstrüksiyonlması nöbetlemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçmebdeak Ziraat olarak Ot Icma Tırmıkları da tarım makinalarımız beyninde bulunmaktadır. Ot Icma Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Icma Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Icma Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Icma Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Icma Tırmığı olarak 6 ana gruba ayrılır.

Olta muhtelit makinası, besi hayvancılığı yahut süt hayvancılığı fail çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslengi sırasında iş yüklükünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi sırasında dikkat etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine dikkat edilmediği saat efsaneviın sütü ve etinden verim tuzakınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği fail çiftçiler ve üreticiler ilk aşama olarak beslengi sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgizem vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını katkısızlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması müstelzim tüm gıdaları sessiz seferde alabilir ve daha uygun beslenebilir. Olta karmanın konstrüksiyonlması efsaneviın tüketmesi müstelzim tüm gıdaları bir araya getirerek daha uygun beslenmesine böylelikle daha bir araba verim almanızı katkısızlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile baş başa Olta Muhtelit Makinaları da Üçmebdeak Ziraat olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçmebdeak Ziraat olarak çarelama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de olduğu kabilinden en üst düzey kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Muallakr Tip (ölçün) , Muallakr Tip (Hidrolik) , Muallakr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi konstrüksiyonsı gönç ve vergili bir zirai üretim dâhilin muhteşem avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan tarımı dâhilin önemli bir köprü nöbetlevi görmektedir.
Tarımsal üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha uygun durumlara gelmesi dâhilin zirai dış satım noktasında Üçmebdeak Ziraat olarak tüm çtuzakışanlamış olurımızın yardımsıyla baş başa
Üçmebdeak Ziraat kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Ot Toplama Tırmıkları ve de profesyonel ürün için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir